Kostka granitowa szaro ruda

Kostki z granitu strzegomskiego szarego i szaro-rudego, które posiadamy w swojej ofercie, są najpopularniejszymi i najszerzej stosowanymi kostkami w Polsce. Ich zaletami są uniwersalność, bardzo dobre parametry techniczne i niska cena. Zarówno kostka szara, jak i kostka szaro-ruda świetnie komponują się z każdym otoczeniem. Jeżeli dodamy do nich ożywiający motyw z kostki kolorowej (czarnej, czerwonej lub zielonej), otrzymamy bardzo prestiżowy i piękny wygląd otoczenia.

Kostka dostępna jest luzem i w workach typu Big-Bag.

Dostępne rozmiary:
4/6 – wydajność z jednej tony ok. 8 m2.
Stosowana głównie na ścieżki i chodniki dla pieszych, placyki grillowe i podjazdy dla lekkich samochodów.
7/9 – wydajność z jednej tony ok. 6 m2 , zapakowana w worki Big-Bag (od1 do 1,5 t). Stosowana głównie na ścieżki i chodniki, podjazdy dla lekkich samochodów.
8/11 – wydajność z 1 tony ok. 4,8 m2.
Posiada bardzo szerokie zastosowanie: na drogi, podjazdy, parkingi, place i wiele innych miejsc.
10x10x5 (8/11/5)– wydajność z 1 tony 8-9 m2, zapakowana w worki Big-Bag (od 1 do 1,5 t.).
Nowość na naszym rynku. Układa się szybko i jest wydajna jak mozaika (4/6). Świetnie się sprawdza wszędzie tam gdzie nie ma ruchu ciężkich samochodów.
15/17 – wydajność z 1 tony ok. 2,5 m2.
Kostka często stosowana jako obrzeża dla powierzchni ułożonych z kostek mniejszych frakcji w celu zapobieżenia ich rozsuwaniu się. Stosuje się ją również w miejscach dużego natężenia ruchu samochodów ciężarowych: zajezdnie autobusowe, dworce, wjazdy do firm transportowych itp.
15/17/8 – wydajność z 1 tony ok. 5 m2.
Kostka często stosowana jako obrzeża dla powierzchni ułożonych z kostek mniejszych frakcji w celu zapobieżenia ich rozsuwaniu się. Stosuje się ją również jako zwykły bruk.

Nowy produkt