Bryłki miodowe gabionowe

Bryłki miodowe gabionowe to kamień dostępny w frakcji 63-125 mm.

Frakcja ta wykorzystywana jest do wypełnienie koszy gabionowych np: w ogrodzeniach czy jako pojedynczych dekoracji ogrodowych. Można również wysypywać nią klomby, rabaty, skalniaki czy opaski wokół domu lub ogrodzenia. Zastosowanie grubszego kamienia na rabatach czy skalnikach ma wiele zalet: nie są wywiewane przez wiatr, rozsypywane przez zwierzęta, łatwiej je umyć czy prościej wydmuchać z nich liście.

Bryłki miodowe gabionowe charakteryzują się ciekawą bursztynowo-miodową (pomarańczowo-rudą; dla niektórych jasno brązową) barwą. Jednocześnie pięknie połyskuje w słońcu. Ładna, ciepła barwa tego kamienia sprawi, że Państwa otoczenie będzie wyróżniające się i niepowtarzalne.

Kamień ten nie jest produkowany na skalę masową, rzadko spotykany w aranżacjach ogrodowych ze względu na trudną dostępność. Jeśli będzie u Państwa to sprawi, że ogród będzie naprawdę wyjątkowy.

Ich dodatkowym plusem jest obojętny odczyn oraz wysokie parametry techniczne, dzięki czemu nie zakwasza gleby a co za tym idzie nie szkodzi roślinom.

Bryłki miodowe gabionowe zapakowane są w bezzwrotne worki typu big-bag.

Nowy produkt