gnejsy Jest 8 produktów.

Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów
  • Płytka laminowana gnejsowa to kamień o nieregularnych kształtach, dość ostrych krawędziach i wysokiej odporności na czynniki atmosferyczne. Dzięki swojej złoto-szaro-brązowej barwie i szorstkiej, połyskującej powierzchni ładnie komponuje się z otoczeniem. Wykorzystywana jest głównie do wypełniania koszów gabionowych a także do wzmacniania skarp itp.

  • Kora kamienna gnejsowa głównie wykorzystywana jest w celach dekoracyjnych: do wysypywania ścieżek, klombów, rabat. Dzięki swojej złoto-szaro-brązowej barwie i szorstkiej ale połyskującej powierzchni ładnie komponuje się z otoczeniem. Dodatkowym jej plusem jest obojętny odczyn dzięki czemu nie zakwasza gleby. Pakowana jest w bezzwrotne worki big-bag.

  • Bryły gnejsowe ogrodowe, o wymiarach powyżej 50 cm. Waga waha się od 50 do 1200 kg. Na zamówienie większe okazy. Gnejs to kamień o bardzo ciekawej złoto-szaro-brązowej barwie i szorstkiej ale połyskującej powierzchni. Nie wymaga impregnacji. Charakteryzuje się doskonałymi parametrami technicznymi min: niską nasiąkliwością dzięki czemu nie lasuje się i...

  • Bryłki gnejsowe wykorzystywane są głównie do budowy skalniaków, klombów, rabat, murków oporowych itp. Dzięki swojej złoto-szaro-brązowej barwie i szorstkiej, połyskującej powierzchni ładnie komponuje się z otoczeniem. Gnejs jest kamieniem trwałym, odpornym na czynniki atmosferyczne co jest jego dużą zaletą.

  • Kamień murowy gnejsowy to kamień głównie wykorzystywany do budowy murków oporowych, oczek wodnych i kaskad. Gnejs jest kamieniem trwałym i odpornym na czynniki atmosferyczne co jest jego wielką zaletą. Dzięki swojej złoto-szaro-brązowej barwie i szorstkiej ale połyskującej powierzchni ładnie komponuje się z otoczeniem.

  • Szpilki to głazy gnejsowe, które mogą mieć podstawę ciętą lub może być ona dodatkowo zabetonowana (zdjęcie nr 1 i nr 2). Wykorzystywane są one przede wszystkim jako szpalery przy wjazdach lub wejściach, kolumny czy rząd kolumn wzdłuż podjazdów, wjazdów czy ścieżek ogrodowych. Mogą być także dekoracją klombów, rabatek czy skalniaków.

Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów