otoczaki mechanicznie toczone Jest 10 produktów.

Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów
  • Otoczaki zielone serpentynitowe dostępne są we frakcjach: - od 1,5 do 2,5 cm,- od 3 do 6 cm,- od 9 do 13 cm. Kamień pakowany jest w worki typu big-bag. Kamień wygląda szczególnie pięknie, gdy jest mokry. Efekt mokrego kamienia można uzyskać na trwałe poprzez impregnację.

  • Otoczaki granitowe różowe powstają z granitu unikatowego granitu karkonoskiego. Złoże nie jest już eksploatowane, więc towar dostępny jest do wyczerpania zapasów naszego dostawcy (około 1000 ton do otoczenia). dostępne są we frakcjach: - 4 do 7 cm- 8 do 12 cm. Kamień pakowany jest w worki typu big-bag.

  • Otoczaki bazaltowe grafitowe (czarne) dostępne są we frakcjach:- 1,5 do 2,5 cm- 4 do 8 cm- 10 do 20 cm. Kamień pakowany jest w worki typu big-bag. Otoczaki zwykle wykorzystywane są do wykładania skalniaków, klombów, rabat, oczek wodnych oraz jako wypełnienie koszy gabionowych.

  • Otoczak dolomitowy (biały): Kamień wytwarzany z białego krystalicznego dolomitu. Dzięki swojej białej barwie doskonale kontrastuje i komponuje się z zielenią.Dostępne w rozmiarach:- od 1 do 2 cm- od 4 do 7 cm- od 7 do 12 cm- od 10 do 20 cm

  • Otoczaki „niebieskie” mają barwę niebieskoszarą z kolorowymi żyłkami. Dostępne są we frakcjach: - 1,5-2,5 cm,- 3-6 cm,oraz 9-13 cm. Kamień wygląda szczególnie pięknie, gdy jest mokry. Efekt mokrego kamienia można uzyskać na trwałe poprzez impregnację. Otoczaki zwykle wykorzystywane są do wykładania skalniaków, klombów, rabat, oczek wodnych oraz jako...

  • Nazywany również purpurowo-białym, jest to kamień naturalny, który powstał poprzez obróbkę w specjalnych bębnach. Wykorzystywany głównie do celów dekoracyjnych w ogrodach. Dzięki jego soczystej purpurowej barwie i białym paskom, które naturalnie go oplatają świetnie współgrają z otoczeniem. Kamienie pakowane są w bezzwrotne worki big-bag.

  • Śnieżnobiałe okrąglaki z greckiego marmuru White Thassos (zwany również White Angel), które powstały dzięki obróbce w specjalnych bębnach obrotowych. Ich największą zaletą jest nieskazitelna biel, która doda uroku każdemu miejscu.

  • Otoczak bordowy z melafiru to kamień, który powstał poprzez obróbkę mechaniczną w specjalnych bębnach. Wykorzystywany głównie do celów dekoracyjnych w ogrodach. Kamienie pakowane są w bezzwrotne worki big-bag.

Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów