kamień ścieżkowy Jest 8 produktów.

Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów
  • Łupek ścieżkowy SIKIS złoto-niebieskoszary, to twardy i mrozoodporny kamień grecki. Wykorzystywany do wykładania ścieżek, tarasów, alejek. Dzięki ciepłej, ciekawej barwie doda uroku każdemu otoczeniu. Kamień pakowany jest na bezzwrotnych paletach.

  • Kostka kwarcytowa grecka KAVALAS to kostka trwała o dużej wytrzymałości na ściskanie oraz ciekawym zielonkawoszarym kolorze. To świetna alternatywa dla kostki granitowej ciętej czy płomieniowanej, ponieważ sama w sobie ma równą i delikatnie ryflowaną powierzchnie co zapewnia antypoślizgowość. Pięknie prezentuje się na chodnikach, ścieżkach czy podjazdach...

  • Łupek kwarcytowy grecki KAVALAS to kamień o zielonkawoszarej barwie i bardzo równej powierzchni, mimo iż to kamień łupany. Zaletą łupka jest wysoka wytrzymałość na ściskanie oraz mała nasiąkliwość, dzięki czemu jest mrozoodporny i się nie lasuje. Kamień wykorzystywany jest do wykładania tarasów, chodników, alejek a także jako elewacja. Pakowany jest na...

  • Głównie wykorzystywany jest do wykładania ścieżek, chodników, podjazdów oraz jako podłoga w altanach.Grubość kamienia waha się w przedziale od 4 do 6 cm (średnio 5 cm), a wielkość formatów od 20x30 do 50x50 cm.Wydajność z jednej tony to ok 8m2.

  • Głównie wykorzystywany jest do wykładania ścieżek, chodników, tarasów oraz jako podłoga w altanach.Kamień układa się niczym puzzle, dzięki czemu czas jaki poświęca się przy pokryciu powierzchni jest bardzo krótki.

  • Jak sama nazwa wskazuje jest to kamień o dość dużych formatach, dlatego najczęściej wykorzystywany jest do wykładania ścieżek, chodników, podjazdów dla lekkich samochodów oraz jako płyty na kaskady lub inne elementy dekoracyjne.

  • To kamień mechanicznie otaczany o płaskim, obłym kształcie, który produkowany jest na wzór „starobruku”.Idealnie nadaje się do wykładania ścieżek, chodników, podjazdów, rynków w mieście a także może służyć jako obrzeże do rabatek, oczek wodnych itp.Jednak bez względu na to gdzie kamień zostanie położony, wyjątkowo podkreśli charakter każdego miejsca.

  • Duża płyta ozdobna z łupka szarogłazowego może być wykorzystywana do budowy kaskad, stopni schodowych na skarpach czy ścieżek ogrodowych. Łupek szarogłazowy oprócz bardzo estetycznego wyglądu charakteryzuje się doskonałymi parametrami technicznymi, niską nasiąkliwością dzięki czemu nie lasuje się i jest mrozoodporny, a także charakteryzuje się wysoką...

Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów