inne kamienie brukowe Jest 4 produktów.

Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
  • To kamień mechanicznie otaczany o płaskim, obłym kształcie, który produkowany jest na wzór „starobruku”.Idealnie nadaje się do wykładania ścieżek, chodników, podjazdów, rynków w mieście a także może służyć jako obrzeże do rabatek, oczek wodnych itp.Jednak bez względu na to gdzie kamień zostanie położony, wyjątkowo podkreśli charakter każdego miejsca.

  • Kostka kwarcytowa grecka KAVALAS to kostka trwała o dużej wytrzymałości na ściskanie oraz ciekawym zielonkawoszarym kolorze. To świetna alternatywa dla kostki granitowej ciętej czy płomieniowanej, ponieważ sama w sobie ma równą i delikatnie ryflowaną powierzchnie co zapewnia antypoślizgowość. Pięknie prezentuje się na chodnikach, ścieżkach czy podjazdach...

  • Jest to kamień o wysokiej estetyce, doskonale sprawdza się jako materiał do wykończeń zewnętrznych elewacji budynków a także ogrodzeń.Coraz częściej używany jest wewnątrz, co daje możliwość naturalnego a zarazem nowoczesnego urządzenia mieszkania.Produkowany jest z najlepszego surowca, aby płaty prezentowały się pięknie.

  • Głównie wykorzystywany jest do wykładania ścieżek, chodników, podjazdów oraz jako podłoga w altanach.Grubość kamienia waha się w przedziale od 4 do 6 cm (średnio 5 cm), a wielkość formatów od 20x30 do 50x50 cm.Wydajność z jednej tony to ok 8m2.

Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów