Katalog

kolor
otoczaki

otoczaki Jest 13 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 13 elementów
 • Śnieżnobiałe okrąglaki z greckiego marmuru White Thassos (zwany również White Angel), które powstały dzięki obróbce w specjalnych bębnach obrotowych. Ich największą zaletą jest nieskazitelna biel, która doda uroku każdemu miejscu.

 • Kamień głównie wykorzystywany jest jako element dekoracyjny do oczek wodnych , kaskad i fontann. Swoje zastosowanie ma również na ogniska, grille, tarasy, ścieżki i alejki ogrodowe.Coraz częściej stosowany do budowy podjazdów, ścieżek, chodników na wzór „starobruku” a także na mury, ogrodzenia itp.

 • Nazywany również purpurowo-białym, jest to kamień naturalny, który powstał poprzez obróbkę w specjalnych bębnach. Wykorzystywany głównie do celów dekoracyjnych w ogrodach. Dzięki jego soczystej purpurowej barwie i białym paskom, które naturalnie go oplatają świetnie współgrają z otoczeniem. Kamienie pakowane są w bezzwrotne worki big-bag.

 • Otoczak bordowy z melafiru to kamień, który powstał poprzez obróbkę mechaniczną w specjalnych bębnach. Wykorzystywany głównie do celów dekoracyjnych w ogrodach. Kamienie pakowane są w bezzwrotne worki big-bag.

 • Otoczak dolomitowy biało-kolorowy „melanż” to kamień, który różni się kolorem, ponieważ wydobywany jest z różnych warstw złoży i z tego względu może mieć odcień różu, niebieskiego i szarości. Wykorzystywane są do wysypywania klombów, rabat itp. Kamienie pakowane są w bezzwrotne worki big-bag, dostępny w rozmiarze 1-2cm.

 • Otoczaki „niebieskie” mają barwę niebieskoszarą z kolorowymi żyłkami. Dostępne są we frakcjach: - 1,5-2,5 cm,- 3-6 cm,oraz 9-13 cm. Kamień wygląda szczególnie pięknie, gdy jest mokry. Efekt mokrego kamienia można uzyskać na trwałe poprzez impregnację. Otoczaki zwykle wykorzystywane są do wykładania skalniaków, klombów, rabat, oczek wodnych oraz jako...

 • Otoczaki bazaltowe grafitowe (czarne) dostępne są we frakcjach:- 1,5 do 2,5 cm- 4 do 8 cm- 10 do 20 cm. Kamień pakowany jest w worki typu big-bag. Otoczaki zwykle wykorzystywane są do wykładania skalniaków, klombów, rabat, oczek wodnych oraz jako wypełnienie koszy gabionowych.

 • Otoczak dolomitowy (biały): Kamień wytwarzany z białego krystalicznego dolomitu. Dzięki swojej białej barwie doskonale kontrastuje i komponuje się z zielenią.Dostępne w rozmiarach:- od 1 do 2 cm- od 4 do 7 cm- od 7 do 12 cm- od 10 do 20 cm

 • Otoczaki granitowe różowe powstają z granitu unikatowego granitu karkonoskiego. Złoże nie jest już eksploatowane, więc towar dostępny jest do wyczerpania zapasów naszego dostawcy (około 1000 ton do otoczenia). dostępne są we frakcjach: - 4 do 7 cm- 8 do 12 cm. Kamień pakowany jest w worki typu big-bag.

 • Otoczaki zielone serpentynitowe dostępne są we frakcjach: - od 1,5 do 2,5 cm,- od 3 do 6 cm,- od 9 do 13 cm. Kamień pakowany jest w worki typu big-bag. Kamień wygląda szczególnie pięknie, gdy jest mokry. Efekt mokrego kamienia można uzyskać na trwałe poprzez impregnację.

 • Otoczaki Rosso Verona mają barwę pośrednią między kolorem łososiowym a cappuccino. Dostępne są we frakcjach: - 1,5 do 2,5 cm- 2 do 5 cm. Kamień pakowany jest w worki typu big-bag. Otoczaki zwykle wykorzystywane są do wykładania skalniaków, klombów, rabat, oczek wodnych itp.

 • Otoczak naturalny niebieski wykorzystywany może być jako element dekoracyjny klombów, rabatek, oczek wodnych. Można nim wysypywać ścieżki, alejki opaski wokół domu czy ogrodzenia, dekorować donice lub akwaria. Kamień ma bardzo dobre parametry techniczne, jest odporny na czynniki atmosferyczne, dużym plusem jest łatwość w utrzymaniu go w czystości.

Pokazuje 1 - 12 z 13 elementów