Katalog

kolor
łupek szarogłazowy

łupek szarogłazowy Jest 8 produktów.

Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów
  • Głównie wykorzystywany jest do wykładania ścieżek, chodników, podjazdów oraz jako podłoga w altanach.Grubość kamienia waha się w przedziale od 4 do 6 cm (średnio 5 cm), a wielkość formatów od 20x30 do 50x50 cm.Wydajność z jednej tony to ok 8m2.

  • Głównie wykorzystywany jest do wykładania ścieżek, chodników, tarasów oraz jako podłoga w altanach.Kamień układa się niczym puzzle, dzięki czemu czas jaki poświęca się przy pokryciu powierzchni jest bardzo krótki.

  • Jak sama nazwa wskazuje jest to kamień o dość dużych formatach, dlatego najczęściej wykorzystywany jest do wykładania ścieżek, chodników, podjazdów dla lekkich samochodów oraz jako płyty na kaskady lub inne elementy dekoracyjne.

  • To kamień mechanicznie otaczany o płaskim, obłym kształcie, który produkowany jest na wzór „starobruku”.Idealnie nadaje się do wykładania ścieżek, chodników, podjazdów, rynków w mieście a także może służyć jako obrzeże do rabatek, oczek wodnych itp.Jednak bez względu na to gdzie kamień zostanie położony, wyjątkowo podkreśli charakter każdego miejsca.

  • Kamień murowy głównie wykorzystywany jest do budowy murków i ogrodzeń a także na skalniaki, grille, oczka wodne i kaskady.

  • Kamień surowy ma zastosowanie przy budowie murków warstwowych, ogrodzeń a także przy dekoracji elementów architektury ogrodowo-wodnej np. przy wykładaniu oczek, skalników i kaskad.

  • Kora łupkowa głównie wykorzystywana jest jako materiał dekoracyjny w ogrodach.Służy do wysypywania ścieżek ogrodowych, klombów, rabatek oraz stosowana jest jako drenaż do roślin donicowych.Jej dodatkowym plusem jest obojętny odczyn, dzięki czemu nie zakwasza gleby a co za tym idzie nie szkodzi roślinom.

  • Duża płyta ozdobna z łupka szarogłazowego może być wykorzystywana do budowy kaskad, stopni schodowych na skarpach czy ścieżek ogrodowych. Łupek szarogłazowy oprócz bardzo estetycznego wyglądu charakteryzuje się doskonałymi parametrami technicznymi, niską nasiąkliwością dzięki czemu nie lasuje się i jest mrozoodporny, a także charakteryzuje się wysoką...

Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów