kamień elewacyjny i posadzkowy

kamień elewacyjny i posadzkowy Jest 18 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 18 elementów
  • Jest to kamień o wysokiej estetyce, doskonale sprawdza się jako materiał do wykończeń zewnętrznych elewacji budynków a także ogrodzeń.Coraz częściej używany jest wewnątrz, co daje możliwość naturalnego a zarazem nowoczesnego urządzenia mieszkania.Produkowany jest z najlepszego surowca, aby płaty prezentowały się pięknie.

  • Swoje zastosowanie mają jako elewacja na zewnątrz jak i wewnątrz mieszkania.Dzięki równomiernym kształtom szybko się je układa. Dużym plusem jest też to, że nie trzeba ich impregnować i są bardzo łatwe w utrzymaniu czystości. Coraz częściej zastępują one płytki ceramiczne.

  • Kamień o szerokości łupanej natomiast bokach ciętych mechanicznie.Swoje zastosowanie ma jako elewacja ścian zewnętrznych i wewnętrznych.Dzięki równej szerokości w łatwy i szybki sposób można go ułożyć.

  • Biały jak świeży śnieg Marmur „White Angel” importujemy z Grecji. Nie ma na rynku bielszego kamienia. Ten kamień to kwintesencja piękna przyrody nieożywionej. Trwały i łatwy w utrzymaniu czystości. Dodaje prestiżu i elegancji wszędzie gdzie jest zastosowany. Towar ekskluzywny dla najbardziej wymagających klientów.

  • Paski elewacyjne antyczne to kamień o gładkiej powierzchni i zaokrąglonych krawędziach. Niektóre z nich mają nierówno zakończone krótsze krawędzie (zamykające długość), co dodaje tylko uroku. Kamień wykorzystywany do wewnętrznych i zewnętrznych elewacji ścian.

  • Kamień boniowany jest cięty ze wszystkich stron i z górną powierzchnią ciosaną. Ciosana powierzchnia odkrywa całe piękno tego kamienia. To produkt z wyższej półki dla najbardziej wymagających klientów. Kamień wykorzystywany do wewnętrznych i zewnętrznych elewacji ścian.

  • Łupek elewacyjny SIKIS złoto-niebieskoszary, to twardy i mrozoodporny kamień grecki. Wykorzystywany jest wewnątrz jak i zewnątrz budynków. Dzięki małej grubości (1-2 cm) nie obciąża konstrukcji ściennej a jego ciepła barwa dodaje uroku każdemu otoczeniu. Kamień pakowany jest na bezzwrotnych paletach.

  • Łupek ścieżkowy SIKIS złoto-niebieskoszary, to twardy i mrozoodporny kamień grecki. Wykorzystywany do wykładania ścieżek, tarasów, alejek. Dzięki ciepłej, ciekawej barwie doda uroku każdemu otoczeniu. Kamień pakowany jest na bezzwrotnych paletach.

  • Łupek kwarcytowy grecki KAVALAS to kamień o zielonkawoszarej barwie i bardzo równej powierzchni, mimo iż to kamień łupany. Zaletą łupka jest wysoka wytrzymałość na ściskanie oraz mała nasiąkliwość, dzięki czemu jest mrozoodporny i się nie lasuje. Kamień wykorzystywany jest do wykładania tarasów, chodników, alejek a także jako elewacja. Pakowany jest na...

  • Kamień piaskowiec "dzikówka" wykorzystuje się do budowy murków, kaskad, podjazdów i rozmitych form architektury ogrodowej. Piaskowiec to materiał o dobrych parametrach fizyko- mechanicznych: niska ścieralność, słaba nasiąkliwość. Piaskowiec jest dość wytrzymałym materiałem na murki o ciekawej żółto -kremowej barwie.

Pokazuje 1 - 12 z 18 elementów