Kamienie naturalne Jest 96 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 96 elementów
  • Głównie wykorzystywany jest do wykładania ścieżek, chodników, podjazdów oraz jako podłoga w altanach.Grubość kamienia waha się w przedziale od 4 do 6 cm (średnio 5 cm), a wielkość formatów od 20x30 do 50x50 cm.Wydajność z jednej tony to ok 8m2.

  • W ofercie posiadamy kostkę czerwoną Vanga oraz – na zamówienie - Maple Red z Ukrainy.Kostki te są do siebie niebywale podobne, jedyną różnicą między nimi jest to, że Maple Red ma nieco intensywniejszy odcień czerwieni. Jednak bez względu na wybór, obydwa kamienie niepowtarzalnie podkreślą charakter każdego miejsca.

  • Czarna kostka ma szerokie zastosowanie do tworzenia różnego rodzaju kompozycji z kostkami innych kolorów. Ułożona sama tworzy niepowtarzalny klimat.W naszej ofercie znajdą Państwo dwa rodzaje tej kostki: Szwed i – dostępne na zamówienie - ukraińskie Gabro.Granit czarny jest twardszy i cięższy niż inne granity, więc wydajności z 1 tony kostki są nieco...

  • Kostka ciesząca się bardzo dużym zainteresowaniem wśród odbiorców.Dzięki soczystej żółtej barwie świetnie współgra z innymi kolorami, tworząc ciekawe kompozycje.

  • Jest to kamień o wysokiej estetyce, doskonale sprawdza się jako materiał do wykończeń zewnętrznych elewacji budynków a także ogrodzeń.Coraz częściej używany jest wewnątrz, co daje możliwość naturalnego a zarazem nowoczesnego urządzenia mieszkania.Produkowany jest z najlepszego surowca, aby płaty prezentowały się pięknie.

  • Na indywidualne zamówienia naszych klientów dostarczamy różne wyroby artystyczne z kamienia min.: donice, kwietniki, grzybki, kule oraz inne elementy architektury ogrodowej.

  • Swoje zastosowanie mają jako elewacja na zewnątrz jak i wewnątrz mieszkania.Dzięki równomiernym kształtom szybko się je układa. Dużym plusem jest też to, że nie trzeba ich impregnować i są bardzo łatwe w utrzymaniu czystości. Coraz częściej zastępują one płytki ceramiczne.

  • Na indywidualne zamówienie naszych klientów dostarczamy kruszywa oraz tłucznie granitowe i dolomitowe różnych frakcji.Zamówienia realizowane są tylko przy ilościach całosamochodowych luzem (25 t).Kamienie mogą być także stosowane w celach dekoracyjnych.

  • Kamień o szerokości łupanej natomiast bokach ciętych mechanicznie.Swoje zastosowanie ma jako elewacja ścian zewnętrznych i wewnętrznych.Dzięki równej szerokości w łatwy i szybki sposób można go ułożyć.

  • Biały jak świeży śnieg Marmur „White Angel” importujemy z Grecji. Nie ma na rynku bielszego kamienia. Ten kamień to kwintesencja piękna przyrody nieożywionej. Trwały i łatwy w utrzymaniu czystości. Dodaje prestiżu i elegancji wszędzie gdzie jest zastosowany. Towar ekskluzywny dla najbardziej wymagających klientów.

Pokazuje 1 - 12 z 96 elementów